Vše o modulech MODRIN

Mobilní domy MODRIN jsou moderní designové dřevostavby, které lze využít na celoroční bydlení, nebo k rekreaci. Pojem mobilní dům je pouze označení maximálně možných přepravovaných rozměrů jednoho modulu do šířky 4,2 m a do délky 9,0 m. Je však možné sesadit více modulů a vytvořit tak větší obytnou plochu.
Hotové moduly přepravujeme po běžných silničních komunikacích a v místě určení jej za pomoci autojeřábu usadíme na předem připravené podloží. Mobilní domy je možné umístit na betonové pasy, patky, zemní vruty, hutněné štěrkové lože, nebo na normovaném podvozku na jakýkoliv pozemek.
Teplotní ztráty jsou díky komplexnímu zateplení v nízkoenergetickém standardu. Moduly mají staticky zpracovanou konstrukci, která přesně odpovídá povětrnostním i teplotním podmínkám v České republice. Součástí obytných domků jsou rozvody vody a elektriky

Vytápění lze řešit přímotopy, infrapanely - topné obrazy, nebo kamny na dřevo. Před vlivy počasí chrání obytný i rekreační domek provětrávaná fasáda z modřínových latí a rovná střecha se střešní fólií.

Výhody modulů MODRIN?

  • Moderní design, který zapadne jak do surové přírody, tak do příměstských částí
  • Velmi nízké provozní náklady na vytápění a údržbu
  • Možnost modul dále prodat, nebo přesunout na jiný pozemek, do jiného města
  • Rychlost výstavby a dodání
  • Žádný stavební odpad, který jinak zaplatíte 
  • Přesně podle Vašeho přání 

Hlavní výhodu vidí naši zákazníci v zakázkové výrobě, která netlačí to co se snáze navrhuje a vyrábí, ale to co chce zákazník a budoucí uživatel modulu potřebuje. 

Vlastně každý vyrobený kus je originál.